KURZY PLAVÁNÍ

Plavání miminek a dětí - Plavecký Club Raftík

Proč chodit plavat s miminky?

Asi si taky pamatujete dětský křik a radost z pohybu při prvním skoku do vody a schopnosti plavat. Není divu. Voda je nezastupitelný živel a v mnoha podobách nás provází od narození po celý život. Voda je pro nás a naše děti naprosto přirozené prostředí. Všichni jsme se v těle matky ve vodě pohybovali. Proto je pozitivní a kladný vztah k vodě pro miminka v prvních týdnech života zcela přirozený. Pokud se tento vztah dostatečně nerozvíjí, postupně zaniká a okolo šestého až osmého měsíce věku dítěte mizí úplně. Což by byla velká škoda. 

Plavecký Club Raftík nabízí víc! 

Naše aktivity, které nabízíme v bazénu, jsou přímo na míru vašim dětem od pěti měsíců do šesti let. Dítě se tedy může s naší pomocí vracet do vody tak, aby mu to bylo velmi příjemné a učí se pohybovat ve vodě společně se svým rodičem. 

Aktivní pohyb ve vodě výrazně rozvíjí motorické schopnosti dětí. Dýchání přes odpor vody má zase rehabilitační účinky. Plavání je jedním z nejzdravějších způsobů pohybu a je prospěšné celému tělu, hlavně pohybovému aparátu. Uvolňuje a zároveň zpevňuje naše svalstvo. Navíc se při plavání rodiče s dítětem utužuje kontakt mezi nimi. 

Zaplavte si společně se svými dětmi v teplé vodě a vykonejte maximum pro jejich zdraví a radost z pohybu! Využijte prospěšně svůj společný čas.

Těšíme se na vás !

Logo Raftik

 


 

Plavecký Club RAFTÍK

Projekt "Plavecký Club RAFTÍK" vznikl na podporu samofinancování neziskové organizace AQUATIC CLUB RAFTÍK, o.s. (dříve Občanského sdružení RAFTING CLUB HANDICAP), tato organizace pracuje dlouhodobě se zdravotně postiženými dětmi, mládeží i dospělými a v rámci integrace se zapojuje zdravá populace. Čistý zisk je využit na činnost spolku.

Plavecký Club RAFTÍK pořádá:

Kontakt:

Mobil: + 420 774 433 22, +420 774 941 640
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook: Raftík

 

Další informace