Vodní terapie

WATSU therapy

Vyzkoušejte kombinaci vodních technik Watsu, Wata, OBA

pod vedením studentů W.A.B.A. - Worldwide Aquatic Bodywork Association.

 Watsu 1Watsu 16Watsu 15

Watsu je jemná forma tělesné terapie, která se provádí v teplé (slané) vodě. Watsu je kombinací prvků masáže, Shiatsu, jógy, mobilizace kloubů, akupresury, protahování svalů a čištění čaker. Klient je soustavně nadnášen terapeutem ve vodě, přičemž je potápěn, kolébán, protahují se jeho svaly na celém těle a velmi šetrně je tak celé jeho tělo uváděno do pohybu. Hluboce relaxační účinky teplé vody a neustálá péče ze strany terapeuta umožňuje tělesné cvičení se širokou škálo terapeutických účinků a potenciál pro léčení těla a duše na mnoha úrovních.

Výsledky:
Profesionálně vedené cvičení v teplé vodě je ideálním prostředkem pro uvolnění páteře. Naprosto osvobozuje od zatížení obratlů a umožňuje tak páteři pohybovat se způsobem, který na „souši“ není proveditelný. Pohyby během Watsu terapie vytvářejí prostor v kloubech, čímž umožňují zvýšení průtoku krve a kyslíku. Klient postupně zažívá větší pružnost, zvýšení rozsahu pohybu a snížení svalového napětí.

Klienti přicházejí s různými problémy. K těm nejčastějším patří: chronická ztuhlost kloubů, bolesti pohybového ústrojí, dlouhodobé záněty, posttraumatické stavy, traumata, obavy, emocionální a fyzické vyčerpání, únava a úzkost.

Watsu 4Watsu 8Watsu 7

Watsu se praktikuje a rozvíjí po celém světě profesionálními trenéry a fyzioterapeuty!

Watsu je více než cvičení, je to něco tak přirozeného jako dýchání. Jako se plíce rozpíná nebo naopak smršťuje, tak se během Watsu zhluboka nadechuje celé vaše tělo. Je to hledání, meditace, vaše útočiště, ochota nechat odplynout toho, kdo si myslíte, že jste, a být už jen tím, kým skutečně jste.

Watsu 10Watsu 12Watsu 13

A to nám přináší velkou radost!

Watsu studenti

Těší se na Vás profesionální studenti W.A.B.A. - Worldwide Aquatic Bodywork Association

Veškeré informace a objednávky se řeší zcela individuálně.

Kontakt: na tel: 774 941 640 Bára nebo e-mailu:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Spolupracujeme s Centrem Watsu India (Auroville, Gianni de Stefani)

Další informace